Nasz Trener mentalny jest absolwentem  Uniwersytetu SWPS. Na kierunku coaching z elementami psychologii pod kierownictwem dr Mikołaja Koterskiego zdobyła dyplom coacha. Nieprzerwanie, w ramach swojego rozwoju i utrzymywania wysokiej jakości prowadzonego przez nią treningu mentalnego, bierze udział w wielu szkoleniach i praktykach, aby nabywać następne kompetencje psychologiczne i coachingowe.

Jest również Trenerem kompetencji miękkich. Przygotowuje i organizuje szkolenia, warsztaty z zakresu kompetencji miękkich w obszarze biznesu i sportu. W obszarze sportu prowadzi szkolenia i warsztaty m.in. “Dla rodziców Młodych Sportowców”.

Uczestniczyła w 8-tyg. programie Redukcji Stresu Opartego na Uważności, opracowanego przez prof. Jona Kabata – Zinna – światowego specjalistę Mindfulness –  MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction).

Alina Zawada – Meszyńska przeprowadza treningi mentalne, sesje coachingowe w firmach wielu branż. W sferze sportu współpracuje z zawodnikami indywidualnych oraz drużynowych dyscyplin sportu. W naszej Akademii prowadzi sesje treningu mentalnego indywidualnie oraz  drużynowe z zawodnikami większości z grup. W Akademii organizowane są również spotkania naszego Trenera mentalnego z rodzicami młodych sportowców.

Harmonogram treningów mentalnych